Finał HackYeah 2018

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom HackYeah  i PROIDEA za zorganizowanie wspaniałej imprezy.
Jako Mentorzy i Jurorzy największego na świecie hackathonu mieliśmy przyjemność oceniać projekty, edukować, inspirować i wymieniać się wiedzą z gronem ekspertów. Do najbardziej satysfakcjonujących momentów zaliczamy konsultacje z uczestnikami, których owocem były słowa: „Mam pomysł na projekt!”.
W trakcie rozmowy z teamem Lazy Blasters, w strefie Mentors Village, byłyśmy świadkami narodzin koncepcji projektu, który zdobył II miejsce w kategorii Open the Bank.
Lazy Blasters stworzył program do zarządzania płatnymi subskrypcjami oraz płatnościami realizowanymi przy użyciu kart płatniczych. Świetny pomysł na aplikację, która ułatwiłaby kontrolowanie wydatków oraz aktualizację swoich danych.

Główną nagrodę w tej kategorii wygrała drużyna Codeheroes, która przygotowała rozwiązanie „Narzędzie do pomocy w zarządzaniu finansami osobistymi wykorzystujące chatbota do komunikacji z klientem”.

Z kolei nagrodę w otwartej kategorii FINANCE & INVESTMENT otrzymała drużyna Team AI Meetup. Zwycięski projekt pomaga klientom przyspieszyć analizę podpisywanych dokumentów takich jak np. umowy produktowe w bankowości.

Zachęcamy do zapoznania się z zdaniami HackYeah na stronie:
https://hackyeah.pl/tasks.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *